Integracja hurtowni Lahti Pro

Spółka Profix jest polskim wiodącym producentem i dystrybutorem narzędzi, elektronarzędzi, chemii technicznej oraz odzieży roboczej. Firma produkuje pod własnymi markami oraz obejmuje wspólnymi działaniami marketingowymi swoich odbiorców

Połącz swój sklep z Lahti Pro

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.lahtipro.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Lahti Pro - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Lahti Pro oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Lahti Pro

Spółka Profix jest polskim wiodącym producentem i dystrybutorem narzędzi, elektronarzędzi, chemii technicznej oraz odzieży roboczej. Firma produkuje pod własnymi markami oraz obejmuje wspólnymi działaniami marketingowymi swoich odbiorców. Jest laureatem nagród oraz wyróżnień w swojej branży między innymi  zdobyła tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, Medal Europejski oraz kilkukrotnie pojawiła się na liście Diamentów Forbesa. Doceniło ich również grono Gazeli Biznesu. Spośród krajów europejskich, które nabywają  produkty od Profix, są między innymi: Szwecja, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Słowacja, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Grecja, Chorwacja, Islandia, Holandia oraz Bułgaria. Firma zaprasza na stronę lachtipro.pl do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych produktów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: