Integracja hurtowni Polstar

Od 1990 roku Polstar Holding Wołoszczuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych firm z branży BHP, zarówno w Polsce, jaki i Europie. Jej główna siedziba mieści się na północy Polski, w Koszalinie, ale firma posiada również swój oddział na południu w Rudzie Śląskiej k/Katowic

Połącz swój sklep z Polstar

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.polstar.com.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Polstar - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Polstar oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Polstar

Od 1990 roku Polstar Holding Wołoszczuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych firm z branży BHP, zarówno w Polsce, jaki i Europie. Jej główna siedziba mieści się na północy Polski, w Koszalinie, ale firma posiada również swój oddział na południu w Rudzie Śląskiej k/Katowic. Mocną stroną Polstar jest szeroki wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic oraz  pozostałych produktów ochronnych. Długoletnie doświadczenie oraz inwestycje w ciągły rozwój pozwalają Polsar zaoferować optymalnie dopracowane produkty pod względem materiałów, kolorystyki, wzornictwa oraz przede wszystkim jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie występują w wyjątkowo szerokiej gamie rozmiarów. Firma zapewnia wysoki standard obsługi, korzystne systemy bonusowe oraz wsparcie marketingowe i logistyczne.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: