Integracja hurtowni RAW-POL

Firma Raw Pol to lider w dystrybucji artykułów BHP. Tworzy ją zespół doświadczonych i znakomitych ekspertów

Połącz swój sklep z RAW-POL

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.web.rawpol.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Raw-Pol - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Raw-Pol oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Raw-Pol

Firma Raw-Pol to lider w dystrybucji artykułów BHP. Tworzy ją zespół doświadczonych i znakomitych ekspertów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do prowadzenia biznesu Raw Pol uzyskał pozycję niekwestionowanego lidera dystrybucji artykułów BHP w Polsce oraz liczącego się gracza na rynku europejskim. Nieustanny rozwój organizacji gwarantuje klientom poczucie bezpieczeństwa podczas zakupu produktów, których celem jest ochrona przed zagrożeniami w trakcie wykonywania prac. Magazyn centralny o powierzchni ok. 25.000 m² przechowuje  produkty dostępne do natychmiastowej wysyłki. Około 120 specjalistów współpracujących z firmą RAW-POL, zapewnia tysiącom dystrybutorów sprawną i profesjonalną obsługę, a ich klientom dostęp do odpowiednich środków ochrony indywidualnej. W magazynach dostawców przetrzymywane są tysiące produktów, gotowych do uzupełniania stanów magazynów, aby nigdy bezpieczeństwo ludzi nie było ograniczone.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: