Integracja hurtowni Portwest

Firma Portwest jest światowym producentem oraz dystrybutorem odzieży ochronnej, roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. Posiada globalną sieć dystrybucji, obejmującą ponad 130 krajów

Połącz swój sklep z Portwest

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.portwest.com
Język produktów
EN, PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5 tys
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Portwest - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Portwest oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Portwest

Firma Portwest jest światowym producentem oraz dystrybutorem odzieży ochronnej, roboczej  oraz środków ochrony indywidualnej. Posiada globalną sieć dystrybucji, obejmującą ponad 130 krajów. Portwest została założona w 1904 roku jako firma rodzinna i obecnie jest zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Hughes. Przewagę konkurencyjną Portwest zapewnia zespół wyspecjalizowanych ekspertów w dziedzinie innowacyjnych projektów. Portwest zatrudnia 4500 pracowników na całym świecie. Jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony pracy wielokrotnie nagradzanym za innowacyjne pomysły, zgodne z najnowszymi trendami. Strategia zaspokojenia potrzeb klientów obejmuje nie tylko dbałość o jakość tkanin, ale także dobór kolorystki, czy dopasowanie do ciała, aspekty zawsze brane pod uwagę podczas zakupu.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: