Integracja hurtowni Mateko

Mateko oferuje wyselekcjonowaną gamę produktów z branży klimatyzacji, oczyszczaczy powietrza, ogrzewania oraz osuszaczy powietrza. Naszą domeną jest specjalizacja

Połącz swój sklep z Mateko

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: 99 zł (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów. W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.brm.abstore.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Mateko - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Mateko oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Mateko

Mateko oferuje wyselekcjonowaną gamę produktów z branży klimatyzacji, oczyszczaczy powietrza, ogrzewania oraz osuszaczy powietrza. Naszą domeną jest specjalizacja. Koncentrujemy się na wybranych produktach, które sąperfekcyjnie dobrane i przygotowane do sprzedaży. Klimatyzatory przenośne, hybrydowe- i zielone oczyszczacze powietrza i panele grzewcze o najwyższej masie grzewczej to nasze flagowe produkty.Naszym partnerom dostarczamy pełne i najwyższej klasy przygotowanie marketingowe i logistyczne. Pełna gama materiałów marketingowych, drop shipping, oferta marek takich jak: Vaco, Mateko, Blaupunkt, LimeLynx czynią z naszej firmy optymalnego partnera do współpracy.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

8 innych produktów w tej samej kategorii: