Integracja hurtowni isTools

IStools sklep z elektronarzędziami, maszynami i narzędziami ręcznymi. Współpracujemy zarówno z wielkimi korporacjami jak i przedsiębiorstwami o średniej i małej wielkości

Połącz swój sklep z isTools

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.istools.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią isTools - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię isTools oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O isTools

IStools sklep z elektronarzędziami, maszynami i narzędziami ręcznymi. Współpracujemy zarówno z wielkimi korporacjami jak i przedsiębiorstwami o średniej i małej wielkości. Obecnie możemy pochwalić się liczną bazą klientów na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy piły stołowe i jezdne, maszyny do szlifowania posadzek, tarcze diamentowe do cięcia asfaltu, betonu, gazobetonu, betonu świeżego, granitu, ceramiki, marmuru, kamienia, cegły, silikatu, szkła, szamotu, piaskowca, jastrychu, wiertnice oraz wiertła koronowe. Nasz asortyment powiększamy o wysokojakościowe materiały ścierne przeznaczone dla przemysłu budowlanego, meblowego, metalurgicznego a nawet stoczniowego i jachtowego. Zaopatrujemy w pełni branżę samochodową. Świadczymy usługi doradcze oraz szkoleniowe z zakresu całej naszej oferty tj: techniki diamentowej, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i pomiarowych, narzędzi warsztatowych i pneumatycznych. Przeprowadzamy praktyczne pokazy zastosowania wszystkich urządzeń oraz osprzętu do nich. Dodatkowo zajmujemy się regeneracją wierteł koronowych. Zadowolenie każdego klienta jest dla nas bardzo ważnym aspektem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta produktów i usług była najwyższej jakości.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: