Integracja hurtowni Spechurt

Nasza hurtownia militarna od 2004 roku zajmuje się wyspecjalizowanym handlem sprzętu survivalowego, militarnego i wojskowego. Oferujemy naszym klientom produkty najlepszych światowych marek

Połącz swój sklep z Spechurt

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.b2b.spechurt.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Spechurt - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Spechurt oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Spechurt

Nasza hurtownia militarna od 2004 roku zajmuje się wyspecjalizowanym handlem sprzętu survivalowego, militarnego i wojskowego. Oferujemy naszym klientom produkty najlepszych światowych marek. U nas znajdziesz ponad 10.000 unikalnych produktów z branży: militaria, outdoor oraz strzelectwa, w tym między innymi: noże wojskowe Ka-Bar, okulary balistyczne ESS i ochronne, kamizelki taktyczne Condor, notesy wodoodporne Rite In The Rain, latarki taktyczne iPROTEC, celowniki, kolimatory do broni Holosun. Funkcjonujemy w oparciu o nowoczesne standardy b2b. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz doradztwo w zakresie wyboru asortymentu pod kątem rodzaju sklepu i charakterystyki klienta.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

6 innych produktów w tej samej kategorii: