Integracja hurtowni Broń.pl / Kolter

Kolter działa na rynku krajowym od 1991 roku, od samego początku zajmuje się dystrybucją artykułów obronnych bez zezwoleń. Pozycję rynkowego lidera zawdzięcza nieustannemu rozwojowi i rozszerzaniu gamy produktowej, wspartej ciągłym wzrostem jakości usług i obsługi Klienta

Połącz swój sklep z Broń.pl / Kolter

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.bron.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Broń.pl / Kolter - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Broń.pl / Kolter oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Broń.pl / Kolter

Kolter działa na rynku krajowym od 1991 roku, od samego początku zajmuje się dystrybucją artykułów obronnych bez zezwoleń. Pozycję rynkowego lidera zawdzięcza nieustannemu rozwojowi i rozszerzaniu gamy produktowej, wspartej ciągłym wzrostem jakości usług i obsługi Klienta. Oferta firmy Kolter obejmuje produkty obronne takie jak pistolety typu RMG - na wkłady z gazem obronnym oraz akcesoria do nich. Najpopularniejsze z nich to pistolety KOLTER RMG 19, RMG-23 oraz nowość RMG-19 PRO. Marką Kolter objęte są starannie wyselekcjonowane produkty, o doskonałej proporcji między ceną i jakością, produkowane na naszą wyłączność lub na zamówienie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

5 innych produktów w tej samej kategorii: