Integracja hurtowni Kolba

To hurtownia posiadająca broń, sprzęt myśliwski, militaria. Zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym artykułów dla myśliwych, strzelców oraz miłośników outdooru i turystyki

Połącz swój sklep z Kolba

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.kolba.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kolba - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kolba oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kolba

To hurtownia posiadająca broń, sprzęt myśliwski, militaria. Zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym artykułów dla myśliwych, strzelców oraz miłośników outdooru i turystyki. Pasja połączona z doświadczeniem w branży, pozwala nam dynamicznie rozbudowywać asortyment, który obecnie liczy już ponad 7000 artykułów. Oferujemy wiatrówki, śruty, łuki, broń, latarki, noże, odzież, obuwie i wiele innych. Gwarantujemy najniższe ceny oraz szybką realizację zamówienia. Opieramy się na trzech fundamentach: pasji, doświadczeniu oraz profesjonalnym zespole.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

6 innych produktów w tej samej kategorii: