Integracja hurtowni Togo

Firma TOGO prowadzi sprzedaż produktów dla miłośników outdooru, survivalu i myślistwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo latarki Ledlenser, noże Böker, Böker Plus, Magnum by Böker, Helle, Victorinox i innych marek

Połącz swój sklep z Togo

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.togo.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
5 tys - 10 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Togo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Togo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Togo

Firma TOGO prowadzi sprzedaż produktów dla miłośników outdooru, survivalu i myślistwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo latarki Ledlenser, noże Böker, Böker Plus, Magnum by Böker, Helle, Victorinox i innych marek. Dodatkowo znaleźć można takie akcesoria myśliwskie jak wabiki, środki wabiące, jak również buty i odzież. oraz wiele innych produktów. Prowadzimy również dystrybucję i sprzedaż zegarków Zeppelin, Iron Annie, Bauhaus i Laco.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

6 innych produktów w tej samej kategorii: