Integracja hurtowni Fiberm

Kluczową kompetencją FIBERM jest wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu klientom z sektora ISP rozwiązań, które gwarantują najwyższe parametry transmisji danych. Priorytetem jest dostarczanie produktów, które cechuje niepodważalna jakość, a co za tym idzie - gwarancja sprawnego działania i niezmiennych parametrów przez wiele lat pracy

Połącz swój sklep z Fiberm

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.fiberm.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Fiberm - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Fiberm oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Fiberm

Kluczową kompetencją FIBERM jest wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu klientom z sektora ISP rozwiązań, które gwarantują najwyższe parametry transmisji danych. Priorytetem jest dostarczanie produktów, które cechuje niepodważalna jakość, a co za tym idzie - gwarancja sprawnego działania i niezmiennych parametrów przez wiele lat pracy. Fiberm jest oficjalnym dystrybutorem wielu wiodących marek, dzięki czemu oferta ich zawiera wszystko potrzebne do budowy sieci. Odpowiednie zaplecze logistyczne zapewnia dostawy produktów w całej Polsce oraz Europie regularnie i terminowo. Towar dociera do każdego klienta w każdym zakątku Polski w ciągu 48 godzin. To wszystko dzięki nowoczesnej strukturze sprzedaży w pełni dostosowanej do obecnych warunków rynkowych. Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy standard obsługi. Pracownicy Fiberm to specjaliści w swojej dziedzinie. Relacje biznesowe z Fiberm oparte są na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

8 innych produktów w tej samej kategorii: