Integracja hurtowni Hurton

Hurton.pl to największy w Polsce dostawca i dystrybutor rozwiązań i sprzętu z zakresu monitoringu, telewizji przemysłowej i systemów alarmowych. Dodatkowo w jego ofercie znajdują się produkty z kategorii sieci IT, automatyki, kontroli dostępu, SMART home, domofonów i eko energii

Połącz swój sklep z Hurton

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurton.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
5 tys - 10 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Hurton - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Hurton oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Hurton

Hurton.pl to największy w Polsce dostawca i dystrybutor rozwiązań i sprzętu z zakresu monitoringu, telewizji przemysłowej i systemów alarmowych. Dodatkowo w jego ofercie znajdują się produkty z kategorii sieci IT, automatyki, kontroli dostępu, SMART home, domofonów i eko energii. Oferta obejmuje około 10.000 produktów, renomowanych producentów takich jak: DAHUA Technology, Kenik, HIK Vision, GetFort, Pulsar, Satel, NICE, ORNO czy Vidos. Hurtownia internetowa hurton.pl obsługuje zarówno zamówienia hurtowe jak i dropshippingowe. Firma może się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem w sprawnej i bezpiecznej logistyce zamówień. Realizuje je magazyn centralny oraz 36 magazynów lokalnych. Ich łączna powierzchnia stanowi prawie 5000m2, a inwestycja w najnowsze systemy i rozwiązania pozwala na ekspresową obsługę stale rosnącej ilości zamówień. Dlatego też 97% zamówień złożonych do godziny 15:00 wysyłane jest tego samego dnia. Towary wysyłamy na terenie Polski. Współpracujemy w dropshippingu

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

9 innych produktów w tej samej kategorii: