Integracja hurtowni Elmark holding

Oferta firmy Elmark jest dostosowana do potrzeb rynku pod względem wymagań jakościowych, funkcjonalnych, cenowych i bezpieczeństwa. W jej portfolio produktowym znajduje się ponad 10 000 rozwiązań dla każdego gospodarstwa domowego i biznesowego, dystrybuowanych w głównych obszarach sprzętu elektrycznego i oświetleniowego, opracowanych w odpowiedzi na zapotrzebowanie i oczekiwania klientów

Połącz swój sklep z Elmark holding

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.elmarkholding.eu
Język produktów
EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
GB, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Elmark holding - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Elmark holding oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Elmark holding

Oferta firmy Elmark jest dostosowana do potrzeb rynku pod względem wymagań jakościowych, funkcjonalnych, cenowych i bezpieczeństwa. W jej portfolio produktowym znajduje się ponad 10 000 rozwiązań dla każdego gospodarstwa domowego i biznesowego, dystrybuowanych w głównych obszarach sprzętu elektrycznego i oświetleniowego, opracowanych w odpowiedzi na zapotrzebowanie i oczekiwania klientów. ELMARK oferuje zróżnicowany asortyment opracowany i dostosowany do lokalnego rynku oraz wymagań rynków międzynarodowych.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

9 innych produktów w tej samej kategorii: