Integracja hurtowni Instalaton

Sklep internetowy Instalaton.pl to dystrybutor systemu inteligentnego domu Fibaro. System inteligentnego domu Fibaro to zestaw dyskretnych modułów

Połącz swój sklep z Instalaton

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.instalaton.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Instalaton - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Instalaton oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Instalaton

Sklep internetowy Instalaton.pl to dystrybutor systemu inteligentnego domu Fibaro. System inteligentnego domu Fibaro to zestaw dyskretnych modułów. Dzięki niewielkiej, ale bardzo wydajnej centrali (obsługuje nawet do 150 urządzeń) możemy stale poszerzać zbiór o nowe elementy, wprowadzając tym samym kolejne udogodnienia. Z Fibaro nasz dom staje się oszczędny i przyjazny, a co najważniejsze - uczy się naszych potrzeb. Zastosowana technologia Z-Wave pozwala na bezprzewodowe rozmieszczenie modułów w całym domu bez konieczności wprowadzania zmian w strukturze budynku.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

9 innych produktów w tej samej kategorii: