Integracja hurtowni AZODigital

AZO Digital od kilkunastu lat, rozwija technologie i urządzenia stosowanie w branży oświetlenia zewnętrznego i przemysłowego. System zdalnego zarządzania i monitoringu urządzeniami infrastruktury miejskiej i przemysłowej, uzupełniają ofertę produktów, stanowiąc o jej kompleksowości

Połącz swój sklep z AZODigital

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.polskieprzetwornice.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Azodigital - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Azodigital oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Azodigital

AZO Digital od kilkunastu lat, rozwija technologie i urządzenia stosowanie w branży oświetlenia zewnętrznego i przemysłowego. System zdalnego zarządzania i monitoringu urządzeniami infrastruktury miejskiej i przemysłowej, uzupełniają ofertę produktów, stanowiąc o jej kompleksowości. Zapewniamy obsługę w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznej. Realizujemy projekty dla małych, średnich i dużych odbiorców prądu. Nasz zespół stanowią pracownicy o długim stażu i doświadczeniu popartym wiedzą teoretyczną oraz praktyką. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, bezpieczne i jakościowe produkty.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

9 innych produktów w tej samej kategorii: