Integracja hurtowni Orno

Od 2001 roku dostarczamy na rynek innowacyjne produkty, a nasze nowe pomysły szybko przekuwamy w efektywne i sprawdzone rozwiązania. Właśnie dlatego nasze produkty zyskały uznanie i silną pozycję na rynku polskim i europejskim

Połącz swój sklep z Orno

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.orno.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Orno - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Orno oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Orno

Od 2001 roku dostarczamy na rynek innowacyjne produkty, a nasze nowe pomysły szybko przekuwamy w efektywne i sprawdzone rozwiązania. Właśnie dlatego nasze produkty zyskały uznanie i silną pozycję na rynku polskim i europejskim. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takie jak dzwonki, detektory, systemy alarmowe, czujniki ruchu, taśmy led, lampy biurkowe, zasilacze, wtyczki i wiele innych. Konsekwentnie realizujemy przyjętą strategię i pozostajemy wierni wyznawanym wartościom dzięki czemu zbudowaliśmy stabilną pozycję na rynku polskim i europejskim.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

8 innych produktów w tej samej kategorii: