Integracja hurtowni A-LAN

A-LAN Technologie jest polską firmą teleinformatyczną, liderem w branży rozwiązań dla sieci LAN i FTTH. Produkujemy certyfikowane systemy okablowań strukturalnych, monitoringu wizyjnego CCTV IP oraz różne komponenty do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych

Połącz swój sklep z A-LAN

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.a-lan.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią A-LAN - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię A-LAN oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O A-LAN

A-LAN Technologie jest polską firmą teleinformatyczną, liderem w branży rozwiązań dla sieci LAN i FTTH. Produkujemy certyfikowane systemy okablowań strukturalnych, monitoringu wizyjnego CCTV IP oraz różne komponenty do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Wiele lat doświadczenia w branży zaowocowało wprowadzeniem do oferty handlowej wielu innowacyjnych technologii. Zapewniamy rozwiązania dla przemysłu, serwerowni, centrów danych, biur i szkolnictwa. Dostarczamy również specjalistyczne produkty dla służby zdrowia. W ofercie mamy również dedykowane rozwiązania dla przemysłu ciężkiego (górniczego, okrętowego, hutniczego).

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

8 innych produktów w tej samej kategorii: